| Priser er excl. moms | 25 | 50 | 75 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
| Termokrus - Diamant 450ml | 48.35 | 44.35 | 41.40 | 38.65 | 36.25 | 35.60 | 35.05 | 32.20 | 30.50 |
| Lasergravering | 15.00 | 11.35 | 10.15 | 8.90 | 7.95 | 7.40 | 7.00 | 6.15 | 5.60 |
| Lasergravering + person navn | 18.60 | 14.90 | 13.60 | 12.25 | 11.25 | 10.85 | 10.40 | 9.35 | 8.70 |
| UV Tryk, 1 farve | - | 11.20 | 10.45 | 8.95 | 6.55 | 5.90 | 5.50 | 4.95 | 4.45 |
| Handling ved logo | 0.90 | 0.90 | 0.90 | 0.90 | 0.90 | 0.90 | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
FRA kr. 1.510,00 FRA kr. 1.510,00 inkl. moms
Termokrus diamant mønster 450ml
Eksklusivt og moderne Termokrus – Diamant, perfekt til virksomheder der ønsker en profilgave med premium‑udtryk.
Den diamantformede struktur giver et unikt design, mens den dobbeltvæggede isolering holder drikken varm i længere tid – ideelt til medarbejdere på farten, kontormiljøer og events.
Et oplagt valg til firmagaver, onboarding‑pakker og branding, der skal signalere kvalitet og professionalisme.
- Materiale: Rustfrit stål.
- Str. Ø80 x 180mm.
- Farver: Sort, sølv, blå og rød.
- Indhold: 45cl.
Hent templates: LT91213 Lasergravering LT91213 UV Tryk
Termokrus – Diamant 450ml: Eksklusivt termokrus til professionel branding
Det elegante Termokrus – Diamant 450ml er udviklet til virksomheder, der ønsker en profilgave med et eksklusivt udtryk og høj funktionalitet. Den diamantformede struktur giver kruset et unikt og moderne look, som skiller sig ud i både kontormiljøer, servicebiler og til events. Med en kapacitet på 450 ml er det ideelt til medarbejdere, der er på farten, og som ønsker et termokrus, der holder drikken varm i længere tid.
Den dobbeltvæggede konstruktion sikrer optimal isolering, mens den ergonomiske form gør kruset behageligt at holde om. Det er en oplagt løsning til virksomheder, der vil kombinere praktisk anvendelighed med stærk visuel branding.
Fås i fire eksklusive farver
For at matche virksomheders visuelle identitet fås Termokrus – Diamant 450ml i følgende farver:
- Blå
- Rød
- Silver
- Sort
De stilrene farver gør det nemt at vælge en variant, der passer til virksomhedens brand, kampagnedesign eller interne brug.
Professionelle trykmetoder til skarp og holdbar branding
Badge‑Design tilbyder flere trykmetoder, så virksomheder kan tilpasse kruset præcis efter deres behov:
- Uden logo – til et rent og minimalistisk udtryk
- Lasergravering – giver et eksklusivt, præcist og ekstremt holdbart resultat
- UV‑tryk – perfekt til farvestærk og synlig branding
Lasergravering er særligt populært til virksomheder, der ønsker et premium‑look, mens UV‑tryk giver maksimal synlighed og farveintensitet.
Ideelt til B2B – firmagaver, events og daglig brug
Termokrus – Diamant 450ml er oplagt til:
- Firmagaver til kunder og samarbejdspartnere
- Onboarding‑pakker til nye medarbejdere
- Events, messer og konferencer
- Profilprodukter til medarbejdere på farten
- Brandingkampagner med fokus på kvalitet og eksklusivitet
Det eksklusive design sikrer, at jeres logo bliver set og husket – både internt og eksternt.
Hurtig levering og professionel B2B‑service
Badge‑Design leverer til hele Danmark og tilbyder fleksible mængder – uanset om du skal bruge 25 eller 5000 stk. Som B2B‑kunde får du professionel rådgivning, korrektur før produktion og konkurrencedygtige priser.
Sådan bestiller du hos Badge‑Design
Det er nemt og overskueligt at bestille reklameartikler, flag, emblemer og øvrige produkter hos Badge‑Design. Følg blot nedenstående trin:1. Vælg produkt og antal
Ved lagervarer angiver du det ønskede antal og klikker på “Tilføj til kurv”.2. Vælg muligheder på specialprodukter
Ved produkter med flere valgmuligheder udfylder du de relevante felter, fx:- Farve
- Størrelse
- Tilbehør
- Tryk
3. Upload logo eller design
Ved upload af logo eller andet tryk fremsender vi altid en korrektur til godkendelse, før produktionen går i gang. For det bedste resultat anbefaler vi:- Vektorformat: PDF, AI eller EPS
- At al tekst er outlinet
4. Gå til kurv eller fortsæt med at handle
Når varen er lagt i kurven, vises kurven i højre side af skærmen. Her kan du vælge:- Fortsæt med at handle – tilføj flere varer
- Vis kurv – se din indkøbskurv
- Gå til kassen – afslut bestillingen
5. Udfyld kunde- og leveringsoplysninger
Ved checkout vælger du kundetype:- Erhvervskunde
- Kunde med EAN‑faktura
- Privatkunde
6. Betaling og fakturering
Pengene trækkes aldrig, før vi afsender din bestilling. For erhvervskunder tilbydes:- Faktura via kontooverførsel
- EAN‑fakturering
7. Ordrebekræftelse og kontrol
Efter gennemført bestilling modtager du en ordrebekræftelse på mail. Vi gennemgår herefter ordren og kontakter dig, hvis der er behov for yderligere oplysninger.8. Leveringstid
- Lagervarer: Afsendes inden for 24 timer
- Varer med logo eller broderi: Leveringstid varierer og fremgår af den enkelte produktside
Har du spørgsmål?
Du er altid velkommen til at kontakte os på info@badge-design.dk eller telefon 96 67 10 17.Spørgsmål og svar
Hvor kan virksomheder i Danmark bestille Termokrus – Diamant 450ml med logo? Badge‑Design leverer Termokrus – Diamant 450ml til erhvervskunder i hele landet med korrektur før produktion.
Leverer Badge‑Design Termokrus – Diamant 450ml til Nordjylland? Ja. Badge‑Design sender dagligt til virksomheder i Aalborg, Hjørring, Brønderslev, Frederikshavn og resten af Nordjylland.
Kan vi få Termokrus – Diamant 450ml leveret hurtigt til Fyn og Trekantsområdet? Ja. Levering til Odense, Middelfart, Kolding, Fredericia og hele Trekantsområdet sker typisk inden for 4–14 hverdage afhængigt af tryk og antal.
Hvilke trykmetoder kan bruges på Termokrus – Diamant 450ml? Du kan vælge mellem Lasergravering, UV‑tryk eller uden logo – alle giver et professionelt og holdbart resultat.
Er Termokrus – Diamant 450ml velegnet til messer og events i Danmark? Ja. Det eksklusive diamantdesign gør kruset perfekt til events, konferencer og brandingkampagner, hvor kvalitet og udtryk er vigtigt.
Kan Badge‑Design levere store oplag af Termokrus – Diamant 450ml til landsdækkende kampagner? Ja. Badge‑Design håndterer både små og store B2B‑ordrer og sikrer ensartet kvalitet i hele oplaget.
Hvilke farver fås Termokrus – Diamant 450ml i? Kruset fås i Blå, Rød, Silver og Sort, så virksomheder kan matche deres visuelle identitet.
Leverer Badge‑Design til både erhvervsadresser og private adresser?
Relaterede varer
-

Krus – Lugano 230ml
FRA 26,35 FRA 32,94 inkl. moms Vælg mulighederStr. Ø76 x 96mm.
Moderne.
Ikonisk.
-

Krus – Cyprus EU 270ml
FRA 25,00 FRA 31,25 inkl. moms Vælg mulighederStr. Ø81 x 98mm.
Høj kvalitet.
Fremstillet i Europa.
-

Kopholder – 6 krus 25cl-50cl
FRA 17,25 FRA 21,56 inkl. moms Vælg mulighederStr. 150 x 80 x 45mm.
Koncerter og festivaler.
Kapacitet: 25cl-50cl.
-

Kop – Økologisk PP 250ml
FRA 3,70 FRA 4,63 inkl. moms Vælg mulighederStr. Ø73 x 100mm.
Toppoint design.
Miljøvenlig.









